S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Takipcimedya.net olarak sanal platformda, takipçi, beğeni, izlenme ve diğer etkileşim hizmetleri satın alabileceğiniz ve güvenle kullanabileceğiniz hizmetleri sizlere sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınız için özel geliştirilmiş hizmetlerimiz ile dilediğiniz gibi kullanabilir ve yüksek verim alabilirsiniz.

Güvenirliği Nasıl Sağlıyorsunuz?

Firmamız üzerinden alacağınız hizmetler kurumsal yapı gereği faturalandırılır. SSL şifreleme yöntemi ile gizlilik ilkesi gereği bilgileriniz tarafımızdan korunmaktadır. 3. şahıslar tarafından bilgileriniz kullanılamaz ve ulaşılamaz. Ödeme yöntemlerimiz alternatif olarak; PayTR, kredi kart, EFT, banka kartı ve havale şeklindedir. Kart bilgilerinizin güvenliği alt yapımız tarafından korunur.

Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Satın alma işlemi için sayfamızda dilediğiniz ürünler için detaylı inceleme yapabilir ve sonrasında satın al butonu ile hizmeti satın alabilirsiniz. Adım adım ilerleyerek alışverişinizi tamamladığınızda ödeme sayfasına gelerek, ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. PayTr güvencesi sayesinde mastercard nitelikli kartlar, banka kartı, kredi kartı, ininal kartı gibi kart seçenekleri ile ödemenizi yapabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri dışında ise banka havalesi ya da EFT yöntemi ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi Hizmetler Satın Alınabilir?

Web sitemiz üzerinden alacağınız hizmetlerimiz tüm sosyal medya platformları için; takipçi, beğeni, izlenme, canlı yayın, yorum, hikaye izlenme, ve özelleştirilmiş fenomen paketleridir. Bu hizmetleri seçerken ve kullanırken yapmanız gereken işlemler vardır. Bunlar; satın aldığınız hizmete ait bilgilerinizde Ad ve soyad, e-posta, iletişim bilgileri gibi faturalandırma gibi durumlarda sizlere ulaşılabilmesi için girmeniz gereken bilgilerdir.

Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlemlerde çok önemli bir adım olan gönderim aşamasında ise sipariş vermeden önce ilgili hesabın herkese açık olması gerekmektedir. Sipariş vermeden önce mutlaka hesabınızı kontrol edip gizlilik konumunu herkese açık hale getirmeli profiliniz dışarıdan herkes tarafından görünür olmalıdır. Endişelenmeyin işlemleriniz bittikten sonra profilinizi tekrar gizli konuma alabilirsiniz. Gizli konumda girilen siparişler hizmet sözleşmemizde ’de belirtildiği gibi askıya alınır ve gönderilmez bu durumda asla ücret iadesi yapılmamaktadır. Tüm müşterilerimiz bunu kabul etmiş sayılır. Ayrıca sipariş ekranlarında özellikle hesapların gizlilik konumunun açık olması gerektiği özellikle belirtilmektedir.

Satın Aldıktan Sonra Ne Yapılmalı?

Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra ve işleminiz devam ediyorken asla profilinizi gizli konuma almamalı ve aynı kullanıcı adına veya paylaşım linkine tekrar sipariş vermemelisiniz bu farklı bir site bile olsa.

Siparişim Ne Zaman Tarafıma Ulaşır?

Siparişlerin ulaşma süreleri satın almış olduğunuz paket içeriğinde yazmaktadır. Ayrıca belirtilen süreler tamamen tahminsel olup ortalama süreler baz alınmıştır bu süreler sistem yoğunluğuna göre uzayıp kısalabilmektedir.

Takipçi, Beğeni Ve Diğer Hizmetleri Satın Alma Faydalı mı? Alım Sınırlaması Var mı?

Takipçi, Beğeni hizmetlerimizi satın alarak profillerinizin bilinirliğini arttırabilir keşfet sekmesinde yükselebilirsiniz. Bir sosyal medya ürünü için takipçi, beğeni ve diğer etkileşim hizmetleri oldukça önemlidir. Takipçi, beğeni satın alma konusunda bir sınırlandırma yoktur.

Bilgilerim Güvende mi?

Bilgileriniz hizmet satın alma işlemlerinizde özel güvenlik alt yapımız sayesinde korunmaktadır. Sizden istediğimiz bilgilerin doğruluğu, faturalandırma işlemleriniz için önemlidir. Faturanızın size ulaşması adına bilgileriniz önemlidir.

Kurumsal bir yapı ile hizmet veren firmamız, sizlere sunduğumuz fatura sayesinde resmi bir işlem haline gelir ve haklarınız korunur. Hizmetlerimizin organik olmasına özen gösteriyoruz ve kalıcılığını sağlıyoruz. Kısa sürede elde ettiğiniz hiçbir hizmette kayıplar yaşamadan verimli olarak işlerinize devam ediyorsunuz.