Sosyal medya platformları günümüzde dünya çapında yaygın olarak kullanılır. Bu kapsamda bahsi yapılabilecek çok sayı seçenek bulunur. Ancak bunların en yenisi Clubhouse’dur. Alpha Exploration Co. tarafından başlatılmış olup, Nisan 2020 içerisinde kullanıcılarına tanıtılmıştır. Aralık 2020 tarihi verilerine göre 600,000 kayıtlı üyesi bulunur.

Her sosyal medya hesabında olduğu gibi burada da takipçi sayıları birçok kullanıcı tarafından önemsenir. Eğer siz de platform kullanıcılarından biriyseniz, Clubhouse takipçi hizmetlerimizden yararlanma imkânınız vardır. Böylece arzu ettiğiniz sayılara, kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz.

Bununla beraber birçok kişi nasıl davetiye bulabileceğini de sorgular. Hâlâ yeni olması, üzerine merak edilen birçok konuyu da beraberinde getirir.

Clubhouse Takipçi Satın Al Nedir?

Clubhouse takipçi satın al nedir? Bu hizmet yalnızca Clubhouse için sunulan bir takipçi hizmetidir. Tüm sosyal medya hesaplarında kullanıcılar daha geniş bir takipçi kitlesine sahip olmayı arzu eder. Böylece popüler olma, tanınma mümkündür.

Clubhouse’a üye olmuş veya davetiye bularak olmayı düşünen birçok kişi de bu hizmetleri sorgular. Takipcimedya tarafından sunulan bu seçenek, sizi kısa sürede popüler yapma hedefini taşır. İşlemlerimiz oldukça hızlı olup, sorun yaşanmadan size sunulur.

Peki, bunun getirileri nelerdir? Clubhouse üzerinde tanınır olmanın haricinde İnstagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında da popüler olmanız mümkündür. Zira Clubhouse’da olan takipçileriniz, sizi kaçırmak istemez. Farklı yerlerde olan paylaşımlarınızı da merak eder.

Böylece sadece takipçileriniz değil, beğenileriniz de büyük artış gösterir.

Clubhouse Platformu Nedir?

Nisan 2020 tarihinde kullanıcılara tanıtılan Clubhouse bilindiği üzere davetiyeli bir alım yapar. Bu nedenle Clubhouse nedir? Sorusu birçok kişi tarafından sorulur. Günümüzde pek çok kişi, neredeyse tüm sosyal medya platformlarına üyedir.

Bu nedenle insanlar Clubhouse üyeliği de almak ister. Ama öncesinde ne olduğu da bilinmelidir. Zira diğer platformlara nazaran oldukça farklıdır. Bunun sadece bir örneği üyelik sistemidir. Çünkü davetiyeniz yoksa üye olmanız da şu anlık imkânsızdır.

Clubhouse Platformu Hangi Özelliklere Sahiptir?

Twitter, Facebook ve İnstagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. Bu nedenle bazı kişiler, Clubhouse ile bunları karşılaştırıp, benzer olacağını düşünebilir. Ancak bu büyük bir yanılgıdır.

Zira Clubhouse özellikleri bakımından farklı bir yapı sergiler. Çünkü burada görsel veya yazılı paylaşımlar yer almaz. Dolayısıyla akışı bile oldukça farklıdır. Bu durum birçok kişinin aklına doğrudan neden kullanıldığı, nelerin yapılabileceği sorusunu getirir. Platform üyelerine “sesli sohbet odaları” sunar.

Burada bir etkileşim de yapılır. Genel hatlarıyla platformun özelliklerine bakacak olduğumuzda ise şu fırsatların olduğu görülür;

 1. Farklı kulüpler ile sanal odalar
 2. Politik tartışmalar
 3. Performanslar
 4. Dating
 5. Ağ Oluşturma
 6. Müzik
 7. Talk Show

Ayrıca platformda göze çarpan bazı kulüpler de vardır. Bunlardan bir kısmı şöyle özetlenebilir;

 1. Astroloji ve Metafizik Kulübü,
 2. TikTok Pazarlama Sırları,
 3. Health is Wealth,
 4. Dear Young Queen,
 5. Music & Technology,
 6. Leadership Rebvented,
 7. Black Wealth Matters,
 8. Startup Club,
 9. The True Love Society,
 10. Reinventing Health / Care,
 11. The Legacy Think Tank,
 12. The Dacha,
 13. Afropolitan Lounge,
 14. Smiling & Positivity,
 15. NBA Fun Club,
 16. Designkinds the Multi Creatives.

Platformda ne kadar takipçi olduğu sayısı da büyük önem taşır. Bununla beraber yeni bir platform olması nedeniyle üyeleri nasıl artış yakalayacağını bilemeyebilir. Daha hızlı ve doğrudan çözüm almak istiyorsanız, Takipcimedya tarafından sunulan Clubhouse takipçi satın al seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Böylece yeni bir platformda popüler olup, adınızdan söz ettirebilirsiniz

Clubhouse İle Neler Yapılabilir?

Peki, Clubhouse ile neler yapılabilir? Birçok kullanıcı görsel ve yazılı paylaşımlar olmamasını bir dezavantaj olarak görebilir. Ancak bu doğru değildir. Zira sesli odalar kullanıcılara yeni bir tecrübe ve eğlence getirir.

Ayrıca yukarıda bahsedilen özelliklerin olmaması, ona farklı bir özgünlük de sağlar. Eğer daha doğru bilgiler edinmek ve insanlarla konuşarak, bilgi aktarması yapmak istiyorsanız, size yardımcı olacak çok sayıda kulüp vardır.

Bunlardan ilginizi çekene katılabilir, daha bilmediğiniz kişilerle konuşabilirsiniz. Ayrıca global çapta kullanıcılar olduğu için yeni insanlarla tanışmak, yeni hayat tecrübelerini de beraberinde getirir. Böylece yeni fikirler üretebilir, diğer üyelerin görüşlerini dinleyebilir ve bilgi haznenizi genişletebilirsiniz.

Ayrıca İngilizce konuşulan kulüplerde devam bir dil pratiği yapma imkânı da vardır. Dolayısıyla Clubhouse, göz ardı edilmemesi gereken, zengin özellikler sunar.

Clubhouse Üyesi Nasıl Olunur?

Peki, Clubhouse üyesi nasıl olunur? Bu platforma üye olmanız oldukça kolaydır. Ancak üyeliği başarıyla tamamladıktan sonra fark edileceği üzere bir bekleme söz konusudur. Peki, bu nasıl geçilir?

Bunun için yapmanız gereken aslında kolaydır. Tek ihtiyacınız olan Clubhouse davetiye bulmadır. Ardından beklemeyi aşarak, kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece yukarıda saydığımız kulüplere girip, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ancak bunun için önce davetiye bulma yöntemlerini de bilmeniz gerekir. Peki, davetiyeyi nasıl bulursunuz?

Clubhouse Davetiyesi Nasıl Bulunur?

Clubhouse davetiye platforma üye olmak isteyen birçok kişi tarafından sorgulanır. Bunları bulmanın farklı yöntemleri vardır. Herhangi birini seçerek, şansınızı deneyebilirsiniz. Zira bunlar garantili netice vermez.

İlk seçeneğiniz bireysel davetiye bulmadır. Clubhouse davetiye bulma için bilmeniz gereken, her üyeye iki adet davetiye verildiğidir. Dolayısıyla bunlardan herhangi biriyle iletişime geçerseniz, size davetiye göndermek isteyebilir.

Ancak çoğu kişi birçok nedenle davetiyeleri kendine saklamak veya sevdikleriyle, tanıdıklarıyla paylaşmak isteyebilir. Ayrıca karşıdaki insan sizi tanımıyorsa, en başında davetiye atması da oldukça imkânsızdır.

İkinci seçeneğiniz ise farklı sosyal medya platformlarını kullanmadır. Günümüzde bu platformlar farklı amaçlara yönelik kullanılır. Etiket kullanımı da oldukça popülerdir. Zira böylece o hastag’i inceleyen herkesle kolay bir irtibat kurulabilir.

Eğer Clubhouse davetiye istiyorsanız buna ilişkin popüler etiketleri kullanmak, davetiye sahibi bir kişiyi ikna edebilir. Böylece üyelik tamamlanabilir. Ancak hatırlanması gereken gerçek, etiketlerin çok sayıda gönderiye sahip olduğudur.

Bu nedenle binlerce, belki de milyonlarca davetiye isteği arasında sizin gönderiniz tamamen görünmez olur. Dolayısıyla pratikte işe yaraması imkânsıza eşdeğerdir.

Dolayısıyla bir arkadaşınız yoksa üye olmanız oldukça zordur. Burada devreye giren Takipcimedya, size Clubhouse’a hemen, beklemeksizin üye olmanızı sağlar.

Böylece hemen girip platformu çoğu insandan önce deneyebilir, onlardan önce popüler olabilirsiniz. Bu konuda sitemiz tarafından Clubhouse takipçi al hizmetleri de verilir. Bu nedenle geniş kitleleri hesabınızda kolaylıkla bulundurabilirsiniz.

Bunun getirdiği etkiyle diğer sosyal medya platformlarında da hızlıca popülerlik yakalayabilirsiniz. Zira takipçileriniz sizin diğer platformlardaki gönderilerinizi de takip etmek, kaçırmamak isteyecektir.

Clubhouse Davetiyesi Alma

Peki, Clubhouse davetiye al mümkün mü? Davetiye bulmanın yukarıda anlattığımız zorlukları, birçok insanı bu yönteme araştırmaya sevk eder. Takipcimedya olarak sitemizde bu hizmeti bulmanız mümkündür.

Böylece kısa sürede üyeliğinizi alabilir, sesli sohbet odalarının getirdiği avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizimle irtibat kurmadır. Sonrasında ise Clubhouse davetiye almak istediğinizi belirtirseniz, size yardımcı olabiliriz. Tüm iletişim hatlarımız size 7 / 24 açıktır.